Brýle a brýlové čočky

Když se řekne oční optika, většina z nás si vybaví brýle. A je to v pořádku, brýle skutečně představují základní pilíř v nabídce každé oční optiky. A platí to i naopak - brýle nejsou pouze módní doplněk, ale především zdravotní pomůcka, která slouží ke korekci refrakčních vad zrakového systému.

Proto by měl být samozřejmostí jejich nákup v odborné oční optice, kde je vystudovaný personál, který dokáže nabídnut to nejvhodnější řešení pro konkrétní situaci. Na vhodně zvoleném řešení, kvalitě a zejména přesnosti brýlí totiž závisí ten nejcennější orgán, který máme - zrak. A stejně jako nám správně zhotovené brýle mohou zrak zlepšit, může dojít při nepřesném zhotovení brýlí k jeho, mnohdy nevratnému, poškození.

My si tuto skutečnost plně uvědomujeme a proto vždy přistupujeme ke každému klientovi individuálně a s maximální odpovědností. Věříme, že jedině tak lze dosáhnout nejvyšší kvality poskytovaných služeb a plně uspokojit potřeby našich zákazníků.

Dioptrické brýle
Dioptrické brýle jsou základem v nabídce každé oční optiky. Ani my nejsme výjimkou a máme pro vás připravenu ucelenou kolekci dámských, pánských i dětských obrub.

V nabídce máme obruby plastové i kovové, celoočnicové, vázané (na silon) a vrtané. Věříme, že díky široké paletě barev a tvarů si vyberete obrubu, která podtrhne váš styl.

Více o dioptrických brýlích
Sluneční brýle
Sluneční brýle nejsou pouhým módním doplňkem, ale především ochranou zraku před nadměrným působením slunečních parsků a UV zářením.

Ultrafialové záření (UV) je pro živé organizmy zhoubné, působí negativně zejména na kůži a oči. Kvalitní sluneční brýle dokáží toto škodlivé záření odfiltrovat a ochránit zrak před poškozením, navíc zajistí dokonalý výhled a přesné zobrazení bez nežádoucího zkreslení.

Více o slunečních brýlích
Brýlové čočky
Brýlové čočky korigují refrakční vady a právě díky nim plní brýle svoji fukci. Jsou tak alfou a omegou každých brýlí a právě na jejich kvalitě závisí výsledná zraková ostrost a pohoda.

Zatímco dříve byly k mání pouze tlusté a těžké skleněné čočky, dnes existuje spousta možností, jak docílit vždy tenké a lehké čočky. Pokročilé povrchové úpravy navíc zajistí vysokou odolnost proti poškrábání.

Více o brýlových čočkách