Dárkové poukazy aneb jak potěšit své blízké

Také vám dělá starosti, že nevíte, co koupit svým blízkým k svátku, k narozeninám či pod stromeček? Máme pro vás řešení!

Známe to všichni, blíží se významný den a my nevíme, jaký dárek oslavenci koupit. Není divu, žijeme v době, kdy je na trhu všeho dostatek a každý si může koupit co právě potřebuje. Ať tedy koupíme cokoliv, hrozí riziko, že už to dotyčný má, případně, že se mu to nebude líbit a náš dar skončí v šuplíku nebo na půdě, kde se na něj bude akorát prášit. Darovat peníze se někdy nehodí, protože je to neosobní a dáváme tím najevo, že jsme si nechtěli lámat hlavu s výběrem dárku.

Univerzální dárkový poukaz

Pojďme darovat něco praktického, co každý využije, udělá mu to radost a ušetří peníze. Ano, přesně takto fungují naše dárkové poukazy na brýle, respektive na veškerý námi nabízený sortiment.

Vánoční dárkový poukaz

Nezáleží na tom, zda potřebujete dárek pro babičku, dědečka, maminku nebo tatínka. Pokud nosí dioptrické brýle, máte vyhráno. Nové brýle potřebuje čas od času každý. A pokud zrovna nové brýle má, budou se mu jistě hodit druhé - náhradní. Ať už je využije v práci, v autě nebo při sportovních aktivitách, nebo naopak při společenských událostech. Zkrátka, jak praví jedna naše moudrá zákaznice, brýlí není nikdy dost. A pokud dotyčný dioptrické brýle nenosí, mohou se mu hodit brýle sluneční nebo speciální brýle pro řidiče proti oslnění sluncem či světly protijedoucích vozidel.

Dárková obálka

Nabízíme dárkové poukazy ve dvou provedeních - univerzální a vánoční. Standardně máme vytištěny nejčastěji žádané hodnoty, ale po domluvě jsme schopni připravit poukaz na jakoukoliv částku. Součástí poukazů jsou také dárkové obálky, které mohou být opatřeny věnováním. Opět máme skladem několik běžných oslovení, ale po domluvě natiskneme jakékoliv si budete přát.